czwartek, 14 kwietnia 2011

Amber i nowe książki w księgarniach


Dzisiaj 14 kwietnia w księgarniach ukazały się nowe tytuły wydawnictwa Amber: „Welon Północy” oraz „Rycerz ciemności”. Pierwszy z nich to kontynuacja serii „Rasa Środka Nocy” autorstwa Lary Adrian. Fabuła oczywiście dotyczy miłości wampira do śmiertelniczki, dlatego nie będę się rozpisywała na ten temat. Następny zaś tytuł stanowi drugi tom trylogii „Władcy Avalonu”, a jego autorką jest Sherrilyn Kenyon(pseudonim: Kinley MacGregor). Główny bohater jest demonem oraz wojownikiem. Zakochuje się w śmiertelniczce, ale na drodze do ich miłości stoją różnice międzygatunkowe xD oraz sama Królowa.
Nawet ciężko mi opisywać fabułę tych dwóch książek, ponieważ w zasadzie dotyczą tego samego. Ja osobiście raczej nie skuszę się na, którąkolwiek, z resztą nie czytałam poprzednich części. A co Wy o tym sądzicie? Podobały Wam się poprzednie części?


4 komentarze:

 1. Okładki są świetne:). Sesja się zbliża i stąd muszę ograniczyć troszkę czytanie, ale w wakacje, kto wie:)
  Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie przepadam za tego typu książkamiXD Ale to prawda, sesja coraz bliżej:(( Ale pocieszam się myślą, że najpierw będą święta i wolne;]

  OdpowiedzUsuń
 3. Okładki wyglądają zachęcająco, ale nie czytałam poprzednich części i sama nie wiem czy po nie sięgnę. Raczej nie lubię czytać "od środka" różnych serii.
  I dziękuję za porady dotyczące książek. Każda osoba, która coś o nich wie, jest dla mnie jak skarb. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie takie okładki zdecydowanie odstraszają od książki:) Choć lepsza twarz, niż skąpo ubrana panna albo półnagi facet:)
  Do tej pory najbardziej podobały mi się okładki paranormalnych romansów Katie MacAlister z serii Aisling Grey i Silver Dragons http://katiemacalister.com/books/
  Podobny styl ma okładka "Bezradnika małżeńskiego".
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty