Parę informacji o mnie

 Mam na imię Ania, chociaż w Internecie znajdziecie mnie pod moim nickiem Radosiewka. Mieszkam, studiuję i pracuję w Warszawie. Wcześniej zajmowałam się również koordynowaniem działu filmu na portalu Gildia.pl, ale z powodu natłoku pracy usunęłam się w cień. Okazyjnie służę radą, publikuję tam teksty i wspomagan nowe osoby w redakcji :) Tam możecie znaleźć większość moich tekstów, również w dziale literatury.

Przygodę z pisaniem rozpoczęłam od bloga o grach komputerowych, a od tej pory moje zainteresowania znacznie się rozwinęły. Trudno mi wybrać to, co interesuje mni najbardziej - lubię zarówno obejrzeć film lub serial, poczytać książkę i zagraćw jakąś grę.

Wcześniej na blogu pisała również moja siostra, pozostawiam więc już dość nieaktualny, wpis jej autorstwa:

Mam na imię Ola i jestem wieczną marzycielką. W wolnych chwilach gram na pianinie bądź gitarze. Uwielbiam również rysować i robić zdjęcia. W tym mniej wolnym czasie, uczę się w liceum. W klasie o profilu dwujęzycznym(niemiecki)z rozszerzoną geografią i matematyką. Zamiast słowa uczę się powinnam wybrać: walczę o przetrwanie. Oprócz tego: kocham czekoladę, mam trzy koty i ciągle słucham muzyki. Więcej "pikantnych" szczegółów o mnie znajdziecie tutaj- dziwne fakty o Raya'i. 

Popularne posty