piątek, 15 kwietnia 2011

Nowa książka Fabryki Słów już w sprzedaży!


Dzisiaj w księgarniach pojawiła długo wyczekiwana przeze mnie powieść Kiry Izmajłowej „Mag Niezależny Flossia Naren wydana przez Fabrykę Słów. Być może pierwszy raz słyszycie nazwisko Izmajłowa, ponieważ poprzednia książka tej autorki „Wyższa Magia” nie była popularna. Jednak ja miałam okazję ją przeczytać i pochłonęła mnie całkowicie. O czym jest „Mag Niezależny Flossia Naren”?


Fabryka Słów nie zdradza nam fabuły. Informacje na temat tej książki poznajemy tylko dzięki cytatowi Oli Szwed: "Nie daj się zwieść… Początkowo może wydawać się zimną, arogancką, cyniczną, złośliwą zołzą której wrażliwość bez większego problemu zmieściłaby się w łyżeczce do herbaty. Zołzą, która z uśmiechem na ustach splunie Ci w twarz i bez mrugnięcia okiem pośle Cię na śmierć… Nie daj się zwieść... Gdy przyjrzysz się dokładniej okaże się… jeszcze gorsza. Królowa lodu to przy niej pikuś, ""cynizm"" to jej drugie imię, a gdyby niechcący ugryzła się w język to istnieje spore prawdopodobieństwo że zatruje się własnym jadem. Jej wrażliwość spokojnie zmieści się na główce od szpilki. Twoje życie? Cóż, poza nielicznymi chwilami słabości absolutnie jej zwisa… Nie daj się zwieść... Zakochasz się w niej od pierwszej strony!”. Osobiście uważam, że powieść dotyczyć będzie czarownicy, która… do najmilszych nie należy :D.

Okładka jak zwykle prezentuje się bardzo dobrze, w końcu to Fabryka Słów. Podobają mi się kolory, kontrast, sam pomysł… wszystko :D.

Jestem całkowicie pewna, że nowe dzieło Kiry Izmajłowej znajdzie się na mojej półce. Uwielbiam twórczość tej autorki, mogę nawet nazwać się jej fanką. „Wyższa Magia” była niesamowita i ciągle nie potrafię o niej zapomnieć. Właśnie z tego powodu sądzę, że „Mag Niezależny Flossia Maren” okaże się równie wspaniałą i ciekawą powieścią. A co Wy o tym sądzicie? Warto kupować?

3 komentarze:

 1. Nie czytałam "Wyższej Magii", więc się "merytorycznie" nie wypowiem, ale jak Ci się pierwsza książka tak bardzo podobała, to zapewne warto zaopatrzyć się i w tę:)
  Jak się zdecydujesz na zakup, to widziałam ją dzisiaj na stronie Fabryki w promocji 25% :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Skoro czytałaś pierwszą część i Ci się spodobała, to śmiało zaopatrz się w kolejną:)). Daj znać czy też przypadła Ci do gustu. Pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama jestem ciekawa, jak się prezentuje ta książka. Mam nadzieję, że będzie to kawał dobrej lektury, chociaż opis nie brzmi zbyt poważnie.

  OdpowiedzUsuń

Popularne posty