wtorek, 12 kwietnia 2011

Raya i jej stosik książkowy

Wczoraj Radosiewka chwaliła się swoim stosikiem, teraz kolej na mnie. Oczywiście książek w kolejce do czytania mam więcej, ale z tych aktualnie będę wybierać. Zacznę od tego, że żeruję na innych. Książki pożyczam od wszystkich, a szczególnie od Radosiewki ;].
Harlan Coben- ,,Bez pożegnania" Książka Radosiewki. Właściwie zostało mi około 150 stron. Powieść niezła, ale… nie będę wam spolerować. W końcu zamierzam napisać recenzję.

S.A. Swann- "Wilczy Miot" Podobno dosyć „zabawna” książka. Jak na razie nie miałam ochoty jej czytać. No i oczywiście również Radosiewki ;].

Edward M. Lerner ,,Następcy"- Podobnie jak Wilczy Miot zapowiada się zabawnie i należy do Radosiewki.

Boris Reitschuster ,,Ruski Ekstrem"- Uwielbam Carta Blance i ich serię Bieguny. Ponownie Radosiewki

Wielka Księga Potworów(antologia)- Teraz Was zaskoczę to... moja książka xD. Uwielbiam opowiadania, szczególnie antologie wydane przez Fabrykę Słów. Zapowiada się ciekawie.

Danielle Trussoni ,,Angelologia" – Nie ja kupiłam tą powieść. Dostałam na święta i jak na razie leży na tym stosiku od pewnego czasu. Jakoś nie potrafię się za nią zabrać.

Ally Condie ,,Dobrani" – Nie mogę się doczekać aż skończę „Bez pożegnania” i zacznę "Dobranych". Ta książka tak mnie intryguje. Po prostu z uśmiechem na twarzy rzuciłam się na nią w księgarni.
To by było na tyle. Reszta książek kurzy się na półkach i czeka na przeczytanie. Jak myślicie od czego mam zacząć? :D

3 komentarze:

  1. Gratuluję stosu:)). Pięknie się prezentuje. Pozdrawiam i życzę przyjemnego czytania!!

    OdpowiedzUsuń
  2. O tej książce "Dobrani" nigdy nie słyszałamXD

    OdpowiedzUsuń
  3. Słyszałem dobre opinie o książkach Cobena, jednak jeszcze za żadną się nie zabrałem.

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty