czwartek, 3 października 2013

Powrót! :)

Dwa lata temu prowadziłam ten blog wspólnie z siostrą, jednak odkąd zaczęłam mocniej udzielać się na Gildii nie miałam czasu ani nadmiernych chęci do prowadzenia bloga. Postanowiłam jednak do tego powrócić, ponieważ nie wszystko można opublikować na portalu. Mam parę pomysłów na kolejne wpisy, postaram się dodawać je w miarę regularnie, ale jak będzie w rzeczywistości przekonamy się niedługo. Niedługo na stronie pojawi się również parę tekstów z Gildii oraz z mojego poprzedniego bloga założonego na Wordpressie. Niestety nie dołączy do mnie siostra, która aktualnie przygotowuje się do matury.

Mam nadzieję, że część z was nadal mnie pamięta, a jak nie to witam na moim blogu:) Długo szukałam odpowiedniego szablonu, rozważałam coś w znacznie ciemniejszej kolorystyce, ale jasne tło i ciemna czcionka są zdecydowanie czytelniejsze. Jeśli macie jakieś uwagi odnośnie wyglądu bloga, piszcie śmiało w komentarzach. Zapraszam również do polubienia mojego profilu na Facebooku - tam będzie znacznie więcej aktualizacji i wpisów.

Na zdjęciu możecie zobaczyć mojego kota. Mam miłe wspomnienia z wizyty w Salzburgu i zarówno ja i moja siostra lubimy muzykę klasyczną dlatego takie, a nie inne imię. Niestety nie do końca trafione ponieważ kot jest niezwykle energiczny i szalony. Całe szczęście, że nadchodzi zima i już coraz więcej czasu spędza na spaniu.2 komentarze:

  1. Mam Twojego bloga w obserwowanych i szczerze mówiąc tak dano Cię było, że zapomniałam o blogu. ;) Witaj ponownie. :)

    OdpowiedzUsuń

Popularne posty